jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ar: السابق

en: Next
ar: التالي

en: Visible
ar: مرئي

en: Horizontal
ar: أفقي

en: Vertical
ar: عمودي

en: Start
ar: البداية
