jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Horizontal
ca: Horitzontal

en: Start
ca: Inici

en: Animation speed
ca: Velocitat de l'animació

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
ca: Proporciona la bilbioteca jQuery UI per d'altres mòduls del Drupal.
