jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Visible
da: Synlig

en: Horizontal
da: Horisontal

en: Vertical
da: Vertikal

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
da: Gør jQuery UI udvidelsesmodulet tilgængeligt for andre Drupal moduler.
