jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Previous
el: Προηγούμενο

en: Next
el: Επόμενο

en: Visible
el: Ορατό

en: Horizontal
el: Οριζόντιο

en: Vertical
el: Κάθετο

en: Start
el: Αρχή
