jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Previous
es: Anterior

en: Next
es: Siguiente

en: Start
es: Comienzo

en: Orientation
es: Orientación

en: Animation speed
es: Velocidad de la animación

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
es: Proporciona el plug-in jQuery UI para otros módulos Drupal.
