jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Visible
fi: Näkyvissä

en: Horizontal
fi: Vaakasuora

en: Vertical
fi: Pystysuora

en: Start
fi: Alkaa

en: Animation speed
fi: Animaation nopeus
