jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Previous
fr: Précédent

en: Next
fr: Suivant

en: Start
fr: Début

en: Animation speed
fr: Vitesse de l'animation

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
fr: Fournit le plugin jQuery UI aux autres modules Drupal.

en: Scroll
fr: Défilement
