jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Previous
id: Sebelumnya

en: Next
id: Selanjutnya

en: Visible
id: Terlihat

en: Horizontal
id: Horisontal

en: Vertical
id: Vertikal

en: Start
id: Mulai

en: Animation speed
id: Kecepatan animasi
