jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Visible
lv: Redzams

en: Horizontal
lv: Horizontāls

en: Vertical
lv: Vertikāls

en: Start
lv: Sākt

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
lv: Atbalsta jQuery LI spraudni citos Drupal moduļos.
