jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Visible
nl: Zichtbaar

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Start
nl: Begin

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: Animation speed
nl: Animatiesnelheid
