jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Visible
uk: Видиме

en: Horizontal
uk: Горизонтально

en: Vertical
uk: Вертикально

en: Start
uk: Початок

en: Orientation
uk: Орієнтація

en: Animation speed
uk: Швидкість анімації

en: Scroll
uk: Прокручувати з сайтом

en: Easing
uk: Ослаблення

en: Autoscrolling
uk: Автогортання
