jQuery UI Carousel (6.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Previous
vi: Trước

en: Next
vi: Tiếp

en: Visible
vi: Hiện

en: Horizontal
vi: Ngang

en: Vertical
vi: Dọc

en: Start
vi: Khởi động

en: Animation speed
vi: Tốc độ hoạt hình

en: Scroll
vi: Cuộn
