jQuery UI Carousel (6.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Previous
hu: Előző

en: Next
hu: Következő

en: Visible
hu: Látható

en: Horizontal
hu: Vízszintes

en: Vertical
hu: Függőleges

en: Start
hu: Kezdete

en: Orientation
hu: Tájolás

en: Animation speed
hu: Animáció sebessége

en: Provides the jQuery UI plug-in to other Drupal modules.
hu: A <em>jQuery UI</em> beépülő modulját teszi elérhetővé a többi Drupal modul számára.
