User Import Framework (6.x-1.0) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Next
bg: Още

en: user
bg: потребител

en: Back
bg: Назад

en: Updated
bg: Обновено

en: Created
bg: Създадено

en: Other
bg: Други

en: update
bg: обновяване
