User Import Framework (6.x-1.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Next
cs: Další

en: user
cs: uživatel

en: Back
cs: Zpět

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Other
cs: Jiné

en: update
cs: aktualizovat
