User Import Framework (6.x-1.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Next
el: Επόμενο

en: user
el: χρήστης

en: Back
el: Πίσω

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Other
el: Άλλο

en: update
el: ενημέρωση

en: Import file
el: Εισαγωγή αρχείου
