User Import Framework (6.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Next
eo: Sekva

en: user
eo: uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Other
eo: Alia

en: update
eo: ĝisdatigi
