User Import Framework (6.x-1.0) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: user
fi: käyttäjä

en: Back
fi: Takaisin

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Created
fi: Luotu

en: Other
fi: Muu

en: update
fi: päivitä

en: Import file
fi: Tuo tiedosto
