User Import Framework (6.x-1.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: user
gl: usuario/a

en: Back
gl: Voltar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Created
gl: Creado

en: Other
gl: Outro

en: create
gl: crear

en: update
gl: actualización
