User Import Framework (6.x-1.0) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: user
hr: korisnik

en: Back
hr: Natrag

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Created
hr: Stvoreno

en: Other
hr: Ostalo

en: update
hr: ažuriraj

en: Import file
hr: Uvoz datoteke
