User Import Framework (6.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: user
id: anggota

en: Back
id: Kembali

en: Updated
id: Diperbaharui

en: Created
id: Dibuat

en: Other
id: Lainnya

en: create
id: buat
