User Import Framework (6.x-1.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: user
jv: panganggo

en: Updated
jv: Wis anyar

en: Created
jv: Digawé

en: Other
jv: Liyané
