User Import Framework (6.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Next
ka: შემდეგი

en: user
ka: მომხმარებელი

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Created
ka: შექმნილია

en: Other
ka: სხვა

en: update
ka: განახლება
