User Import Framework (6.x-1.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Created
kk: Құрылған

en: Other
kk: Басқа

en: update
kk: жанарту
