User Import Framework (6.x-1.0) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Next
km: បន្ទាប់

en: user
km: អ្នក​ប្រើ

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Other
km: ផ្សេងៗ

en: update
km: ភាព​ទាន់សម័យ
