User import framework (6.x-1.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: user
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Back
kn: ಹಿಂದಕ್ಕೆ

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: Other
kn: ಇತರೆ
