User Import Framework (6.x-1.0) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: user
lt: narys

en: Back
lt: Atgal

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Created
lt: Sukurta

en: Other
lt: Kiti

en: update
lt: atnaujinti

en: Import file
lt: Importuoti failą
