User Import Framework (6.x-1.0) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: user
lv: lietotājs

en: Back
lv: Atpakaļ

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Created
lv: Izveidots

en: Other
lv: Citi

en: update
lv: atjaunot
