User Import Framework (6.x-1.0) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Next
nn: Neste

en: user
nn: brukar

en: Back
nn: Attende

en: Updated
nn: Oppdatert

en: Created
nn: Laga

en: Other
nn: Andre

en: update
nn: oppdater
