User Import Framework (6.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: user
oc: utilizaire

en: Back
oc: Precedent

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Other
oc: Autre

en: create
oc: crear

en: update
oc: metre a jorn
