User Import Framework (6.x-1.0) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: user
fa: کاربر

en: Back
fa: بازگشت

en: Updated
fa: به‌روز

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Other
fa: ساير
