User Import Framework (6.x-1.0) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Next
ro: Următor

en: user
ro: utilizator

en: Back
ro: Înapoi

en: Updated
ro: Actualizat

en: Created
ro: Creat

en: Other
ro: Altele

en: create
ro: creare

en: update
ro: actualizare
