User import framework (6.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: user
sv: användare

en: Back
sv: Tillbaka

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Created
sv: Skapad

en: Other
sv: Övriga

en: update
sv: uppdatera

en: Import file
sv: Importera fil
