User Import Framework (6.x-1.0) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: user
ta: பயனர்

en: Updated
ta: மாற்றப்பட்டது

en: Created
ta: உருவாக்கப்பட்டது

en: Other
ta: மற்றவை

en: update
ta: நிகழ்நிலை
