User Import Framework (6.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: user
th: ผู้ใช้

en: Back
th: กลับ

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Other
th: อื่นๆ

en: update
th: อัปเดต
