User Import Framework (6.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: user
vi: người dùng

en: Back
vi: Trở lại

en: Updated
vi: Đã cập nhật

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Other
vi: Khác

en: update
vi: cập nhật
