User Import Framework (6.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: user
fa: کاربر

en: Back
fa: بازگشت

en: Other
fa: ساير

en: update
fa: به‌روزرسانی

en: Import file
fa: وارد کردن فایل

en: An error occurred and processing did not complete.
fa: خطایی رخ داده و پردازش کامل نشد.
