User Import Framework (6.x-1.2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Next
pt: Próximo

en: user
pt: usuário

en: Back
pt: Voltar

en: Other
pt: Outros

en: create
pt: criar

en: update
pt: atualizar

en: Import file
pt: Importar arquivo

en: An error occurred and processing did not complete.
pt: Ocorreu um erro e o processamento não foi completado.

en: Import users
pt: Importar usuários
