User Import Framework (6.x-1.0) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Next
ja: 次へ

en: user
ja: ユーザー

en: Back
ja: 戻る

en: Updated
ja: 更新

en: import users
ja: ユーザーをインポート

en: Created
ja: 作成

en: Other
ja: その他

en: update
ja: 更新

en: Import file
ja: インポートファイル
