ulink6 (6.x-1.1) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Disabled
ar: معطل

en: File path
ar: مسار الملف

en: None
ar: لا شيء

en: Weight
ar: الوزن

en: General settings
ar: الإعدادات العامة

en: settings
ar: إعدادات

en: Node ID
ar: معرف العقدة

en: Path
ar: المسار

en: File ID
ar: معرف الملف

en: File name
ar: اسم الملف

en: User name
ar: اسم المستخدم
