ulink6 (6.x-1.1) - en to ast translation catalogue (9 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: None
ast: Nengún

en: Weight
ast: Pesu

en: General settings
ast: Preferencies Xenerales

en: Node ID
ast: ID del noyu

en: Path
ast: Camín

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: File name
ast: Nome del ficheru
