ulink6 (6.x-1.1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Disabled
be: Выключана

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Weight
be: Вага

en: General settings
be: Агульныя наладкі

en: settings
be: налады

en: Path
be: Сцежка

en: File ID
be: Файл ID

en: File name
be: Імя файла
