ulink6 (6.x-1.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: None
bg: Не

en: Weight
bg: Тегло

en: General settings
bg: Общи настройки

en: Node ID
bg: Номер

en: Path
bg: Път
