ulink6 (6.x-1.1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Disabled
bn: অকার্যকর

en: None
bn: একটিও নয়

en: Weight
bn: ভর

en: File name
bn: ফাইল নাম
