ulink6 (6.x-1.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Disabled
bo: ནུས་མེད་བསྒྱུར་ཡོད

en: File path
bo: ཡིག་ཆའི་འགྲོ་ལམ།

en: None
bo: མེད།

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: General settings
bo: རྒྱུན་ལྡན་སྒྲིག་འགོད།

en: settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Node ID
bo: སྦྲེལ་གནས་ཀྱི་ཨང་རྟགས

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: Input filters
bo: འཚག་ཆས་ནང་འཇུག

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: File name
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: General Settings
bo: གཞི་རྩའི་སྒྲིག་འགོད།

en: User name
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་།
