ulink6 (6.x-1.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: None
bs: Nijedan

en: Weight
bs: Težina

en: Node ID
bs: Nod ID

en: Path
bs: Putanja

en: User name
bs: Korisničko ime
