ulink6 (6.x-1.1) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: File path
ca: Camí del fitxer

en: None
ca: Cap

en: Weight
ca: Pes

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: settings
ca: paràmetres

en: Node ID
ca: ID del node

en: Path
ca: Camí

en: Input filters
ca: Filtres d'entrada

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: File name
ca: Nom del fitxer

en: User name
ca: Nom d'usuari
