ulink6 (6.x-1.1) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: File path
cs: Cesta souboru

en: None
cs: Žádné

en: Weight
cs: Váha

en: General settings
cs: Obecné nastavení

en: settings
cs: nastavení

en: Node ID
cs: ID uzlu

en: Path
cs: Cesta

en: Input filters
cs: Vstupní filtry

en: File ID
cs: ID souboru

en: File name
cs: Název souboru

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: User name
cs: Uživatelské jméno
