ulink6 (6.x-1.1) - en to cy translation catalogue (11 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: File path
cy: Llwybr ffeil

en: None
cy: Dim

en: Weight
cy: Pwysau

en: General settings
cy: Gosodiadau cyffredinol

en: settings
cy: gosodiadau

en: Node ID
cy: ID Nod

en: Path
cy: Llwybr

en: File ID
cy: ID ffeil

en: File name
cy: Enw ffeil
