ulink6 (6.x-1.1) - en to da translation catalogue (15 entries)

en: Title
da: Titel

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: File path
da: Filsti

en: None
da: Ingen

en: Weight
da: Vægt

en: General settings
da: Generelle indstillinger

en: settings
da: indstillinger

en: Node ID
da: Indholdselement ID

en: Path
da: Sti

en: Input filters
da: Input-filtre

en: File ID
da: Fil-ID

en: File name
da: Filnavn

en: User name
da: Brugernavn

en: Title and Type
da: Titel og type

en: Title and User
da: Titel og bruger
